menusearch
aradservice.net
09121098100 - 02188472515

تعمیر یخچال در تهران

دوشنبه دوم تیر ۹۹
(1)
(0)
تعمیر یخچال در تهران

تعمیر یخچال در تهران

آراد سرویس اراه دهنده خدمات تعمیر انواع یخچال توسط تعمیرکاران مجرب و حرفه ای

 

سرویس یخچال و فریزر درتهران

 • تعمیر یخچال و فریزر

 • تعمیر یخچال ساید بای ساید و دوفلو
 • تعمیر موتور یخچال
 • شارژ گاز یخچال
 • تعمیر فریزر یخچال، یخساز و آبسردکن
 • تعویض لاستیک درب، فیلتر، ترموستات، فن و موتور یخچال
 • تعمیر یخچال امرسان، اسنوا، سامسونگ، هیمالیا، ال جی، الکترواستیل، فیلور و تمامی برندهای موجود در بازار

تعمیرت یخچال در تهران

یخچال و فریزر از آن دست لوازم آشپزخانه هستند که در زندگی مدرن امروزی سرکردن بدون آنها ناممکن به نظر میرسد؛ زیرا خیلی از ما برای حفظ تازگی مواد غذایی، آنها را در یخچال نگهداری میکنیم و یا برای نگهداری طولانیمدت از محصولات غذایی همچون گوشت و مرغ، از فریزر بهره میبریم. درواقع سلامت خوراکیها و درنتیجه سلامت و تندرستی اعضای خانواده با سالم بودن یخچال و فریزر مرتبط است؛ برای همین زندگی کردن بدون فریزر و یخچال برای ما امکانپذیر نیست.

یخچالها و فریزرها به دلایل مختلف با مشکلات مواجه میشوند ولی هر بار که با خرابی آنها روبرو میشویم، نمیتوان به دنبال خرید یخچال جدید رفت بلکه به راحتی میتوان آن را تعمیر کرد؛ اما وقتی یخچال خراب میشود چه باید کرد؟ برای تعمیر یخچال از چه کسی کمک بگیریم؟ بهترین تعمیرکار یخچال در تهران کیست؟ نمایندگی تعمیرات یخچال از کجا پیدا کنیم؟ برای شارژ گاز یخچال و یا تعمیر کمپرسور و موتور یخچال از چه کسی کمک بگیریم؟ اگر شما هم برای تعمیر یخچال در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران به دنبال تعمیرکار منصف یخچال هستید، ما به شما کمک میکنیم تا به بهترین متخصص و سرویسکار یخچال دسترسی داشته باشید.

 

تعمیر یخچال در تهران

 

 • در چه مواقعی به تعمیرکار یخچال در محل نیاز داریم؟

یخچالها به صورت کلی با مشکلاتی مانند برفک زدن، خنک نکردن، خالی شدن گاز و مشکلات دیگر روبه رو میشوند که توجه نکردن به آنها میتواند به مواد غذایی داخل یخچال آسیب برساند و سلامت اعضای خانواده را به خطر بیندازد. به همین دلیل بهتر است تعمیر و سرویس یخچالها بهصورت اورژانسی و با سرعت بیشتری انجام شود؛ بنابراین هرگاه احساس کردید که یخچال سرد نمیکند، سروصدای بیش ازحد دارد و یا با مشکل و خرابی مواجه شده، بهتر است در اولین فرصت به فکر تعمیر آن باشید. اگر تعمیرکار یخچال در محل زندگی خود نمیشناسید میتوانید از آراد سرویس کمک بگیرید.

 • تعمیر یخچال در محل

با استفاده از آراد سرویس لازم نیست یخچال را به تعمیرگاه و نمایندگی یخچال فریزر ببرید. بلکه میتوانید بهراحتی بهترین تعمیرکارهای سیار یخچال را به محل موردنظر خود آورده تا کار تعمیرات یخچال در محل را برای شما انجام دهند.

مشکلاتی که برای یخچال و فریزرها پیش میآید ممکن است عملکرد آن را با مشکل مواجه کند و اگر به موقع تعمیر نشود، در طولانی مدت باعث بروز مشکلات بیشتری خواهد شد. درواقع یخچال از وسایل گران قیمت منزل به حساب میآید که برای افزایش طول عمر آن بهتر است تعمیر و سرویس آن در اسرع وقت انجام شود. آراد سرویس با معرفی بهترین تعمیر کارهای یخچال در محل، به شما کمک میکند تا با سرعت بیشتری بتوانید مشکل یخچال فریزرها را حل کنید. این خدمات عبارت اند از:

 1. تعمیر یخچال و فریزرهای ایرانی و خارجی
 2. تعمیر یخچال سایدبایساید خارجی و ایرانی
 3. تعمیر یخچال فروشگاهی و یخچال صندوقی
 4. تعمیر یخساز و آبسردکن
 5. تعمیر موتور یخچال و فریزر
 6. تعویض و تعمیر قطعات یخچال مانند ترموستات، کمپرسور، فیلتر و دیگر قطعات
 7. تعویض و تعمیر برد یخچال و فریزر
 8. رفع نشتی گاز و شارژ گاز یخچال و فریزر
 9. تعویض لاستیک در یخچال و رگلاژ در
 10. برطرف کردن مشکلاتی همچون آبریزی یخچال و برفک زدن فریزر
 11. و دیگر مشکلات مربوط به انواع یخچالها


پیدا کردن تعمیرکار یخچال در کمترین زمان

به وسیله آراد سرویس شما به بهترین تعمیرکار فریزر و یخچال در محل خود دسترسی خواهید داشت و دیگر لازم نیست وقت خود را برای پیدا کردن متخصص صرف کنید.
تعمیرکارهای معرفی شده در آراد سرویس همگی از بهترین تعمیرکاران یخچال و فریزر به حساب می آیند و به شما کمک میکنند مشکلات زودتر حل شود.
جابهجا نکردن یخچال یکی از مواردی است که باعث کاهش هزینه شما خواهد شد. آگاهی از قیمتهای شفاف آراد سرویس نیز به شما کمک میکند تا با دید باز بتوانید تعمیرکار خود را انتخاب کنید.
به جای اینکه یک یخچال نو بخرید میتوانید با کمک متخصص، تعمیرات یخچال و فریزر را انجام دهید و در هزینه های زندگی صرفه جویی کنید.
آراد سرویس برای تعمیر تمام برندهای یخچال ایرانی و خارجی به متخصصهای خوشنام و حرفهای به شما معرفی میکند. فرق نمیکند کدام برندهای یخچال را درخواست کنید؛ شما میتوانید از تعمیر یخچال جنرال الکتریک و الکترواستیل گرفته تا تعمیر یخچال سامسونگ ، بوش و الجی را از آراد سرویس درخواست کنید و خیالتان بابت کیفیت تعمیر فریزر و یخچال راحت باشد.

همچنین برای تعمیر یخچال ساید بای ساید، دوقلو و انواع مدلهای یخچال میتوانید از تعمیرکارهای آراد سرویس کمک بگیرید.

 

هزینه و قیمت تعمیر یخچال در تهران چقدر است؟

قیمت تعمیر یخچال و فریز به نوع مشکل پیش آمده برای یخچال بستگی دارد. به عنوان مثال قیمت تعمیر موتور یخچال با قیمت شارژ گاز یخچال متفاوت است. همچنین دستمزد تعمیر یخچال فروشگاهی با یخچال خانگی فرق دارد. در صورتی که یخچال شما نیاز به لوازم یدکی داشته باشد، تعمیرکار میتواند آن را برای شما تهیه کنید و فاکتورش را به شما ارائه کند.
فرق نمیکند به دنبال تعمیرکار یخچال در شمال تهران باشید و یا به تعمیرکار یخچال در غرب تهران نیاز داشته باشید، مهمترین ویژگی که همراه با آراد سرویس به دست میآورید، کیفیت خدمات و امنیت در دریافت خدمات خواهد بود. 

پس اگر به تعمیر یخچال در غرب ، شمال، شرق و جنوب تهران نیاز دارید، همین حالا با آراد سرویس در تماس باشید تا در اسرع وقت متخصصان ما برای تعمیر یخچال در منزل یا محل مورد نظر شما حاضر شوند

 

تعمیرکار یخچال و فریزر و ساید بای ساید در تهران

تلفن تماس 

02188472515 
02186019089 

09121098100 

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر