menusearch
aradservice.net
09121098100 - 02188472515

تعمیر کولر گازی در تهران

دوشنبه دوم تیر ۹۹
(2)
(0)
تعمیر کولر گازی در تهران

نصب کولر گازی در تهران

کولرهای اسپلیت، داکت اسپلیت، کولر گازی، سیستم های مرکزی مانند VRF سیستمهای تهویه مطبوع می باشند که جایگزین کولرهای آبی و روشهای سنتی شده اند.

 

تعمیر کولر گازی در تهران

آموزش نحوه تعمیر کولر گازی و رسیدگی به تمام مشکلات آن در یک مطلب ممکن نیست زیرا انواع کولرهای گازی میتوانند دچار خرابی های مختلفی شوند، پس ما در این مطلب به آموزش عیب یابی و تعمیرات کلی برای رایج ترین مشکلات کولرهای گازی میپردازیم و شما را به مطلب های مرتبط به آموزش نحوه تعمیر کولر گازی برای هر مشکل مهم ارجاع می دهیم.

برای آشنایی با معایب و مشکلاتی که برای کولرهای گازی رخ می دهد و روش حل آنها مقاله مشکلات و عیب های کولر گازی را مطالعه نمایید.

 

تعمیر کولر گازی در تهران

سرویس کولر گازی در تهران

سرویس کولر گازی با تعمیر آن متفاوت است. برای تعمیر کولر باید حتما افرادی این کار را عهده دار شوند که به معنای واقعی کلمه یک تعمیرکار حرفه ای کولر گازی باشند. 

جهت تعمیر کولرهای گازی و اسپلیت ها باید با این سیکل و اجزای تشکیل دهنده برقی و مکانیکی آن به خوبی آشنا باشید که شامل کمپرسور، اواپراتور، کندانسور، فیلتر درایر، پروانه ها، برد، خازن، اورلود، ترموستات، کلید فن، کلید اصلی و سیم های اصلی میشود.

سیکل خنک کننده در تمامی این دستگاه ها سیکل تبرید است که از گاز فریون استفاده میکند.

سرویسکار کولر گازی در تهران

نحوه تعمیر و سرویس کولر گازی از اهمیت زیادی برخوردار است. با سرویس به موقع کولر گازی می توانید عمده ترین دلایل خرابی کولر گازی را از قبل تشخیص داده و یا از بروز آنها جلوگیری کنید. یکی از مسائل مهم در تعمیر کولر گازی دانش و تخصص سرویسکار کولر گازی است.

متاسفانه ورود افراد کم تجربه و یا بی تجربه در این عرصه باعث شده تا با تشخیص اشتباه مشکلات کولر و یا با سرویس کولر گازی بصورت سوری و غیر حرفه ای نارضایتی مردم را از این کولرها افزایش دهند. این در حالی است که سرویس حرفه ای کولر گازی و تشخیص به موقع مشکلات آن می تواند هزینه تعمیرات و نگهداری کولرها را تا بالغ بر 40 درصد کاهش دهد.

همچنین اگر به دنبال یک سرویس کار کولر خوب هستید با آراد سرویس در تماس باشید

آراد سرویس

گروه تاسیسات آراد سرویس به منظور ارائه خدمات با کیفیت و حرفه ای به مشتریان خود در سراسر تهران با تعیین خط مشی کلان و جذب نیروهای متخصص و حرفه ای و با سابقه تلاش کرده است تا با انجام برنامه ریزی های بازدید و نگهداری دوره ای از کولرهای گازی مشتریان حقیقی و حقوقی خود در زمان های مقتضی بسیاری از دغدغه ها و نگرانی های مشتریان خود را کاهش داده و با رعایت اصل مشتری مداری اقدام به انتخاب سرویسکاران خود از تمامی نقاط تهران با شرایط گزینشی بسیار خاص و حرفه ای نموده است تا هر یک از مشتریان در کوتاه ترین زمان بتوانند از خدمات این گروه بهره مند شوند.

ضمن اینکه در راستای توسعه روز افزون تکنولوژی و فن آوری های نوین به کار گرفته شده در تولید محصولات تاسیساتی اعم از کولر گازی کارشناسان ما در گروه آراد سرویس 24 ساعته مرتبا در دوره های کاربردی و حرفه ای حضور به هم می رسانند تا با ارتقا دانش خود و بالا بردن توان فنی خود بتوانند بهترین خدمات را متناسب با نیاز مشتریان بصورت به روز و تخصصی به مشتریان ارائه نمایند.

با راه های تماس با آراد سرویس را آشنا شوید.

تعمیر و نصب کولر گازی در تهران

شما هم می توانید با تنها یک تماس با کارشناسان ما در گروه آراد سرویس 24 ساعته به گروه مشتریان ما اضافه شده و از خدمات تمام وقت مشاوره ای و فنی ما بهره مند شوید.

 

 

نصاب و سرویسکار تعمیر کولر گازی در تهران

 

تلفن تماس 

02188472515 
02186019089 

09121098100 

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر